שירותי הפצה בניו מדיה

הפצה בישראל:

במסגרת מסלול ההפצה בישראל, נפיץ את שיריך בכל חנויות המוסיקה האינטרנטיות והסלולאריות הקיימות בישראל.
השירים יהיו זמינים לרכישה באתרים הסלולאריים של הוט מובייל, פרטנר, פלאפון וסלקום, כמו גם בפורטלי המוזיקה של חברות הסלולר.
השירים יהיו זמינים להורדה כשיר מלא, צלצול, קליפ (אם יש), האזנה חד פעמית בסטרימינג וברוב המקרים גם כנעימת המתנה, וכל שימוש בתוכן שלך הוא בתשלום כמובן.

אנו נדאג להעלות את שיריך לכל החנויות הנ"ל, ונדאג שהתוכן מופיע בצורה ראויה וברורה בקטלוגים השונים ובמיקומים המתאימים. כמו כן אנו נגבה עבורך את התשלומים החודשיים מהחברות הסלולאריות, ונייצג אותך בכל סוגיה מולם.

הפצה בחו"ל:

סינגולד היא אחת מהחברות היחידות בארץ שמפיצה שירים ישראלים גם בחנויות אינטרנטיות ומפעילים סלולאריים בחו"ל.
במסגרת מסלול ההפצה בחו"ל, סינגולד תפיץ את שיריך בכ–120 חנויות מוסיקה דיגיטליות בעולם, כולל iTunes ,Amazon, Spotify, Google Play, apple music.
בפלטפורמות הללו משתמשים מאות מיליוני לקוחות ודרכם תוכל להגיע עם שיריך לכל פינה בעולם!

אנו נדאג ששיריך יהיו זמינים להורדה או להשמעה בצורה ראויה בכל חנויות המוסיקה המרכזיות בעולם, ונגבה עבורך את הרווחים.

יוטיוב:

במסגרת מסלול היוטיוב, תשתלט סינגולד על הערוץ הקיים, או לחלופין תקים עבורך ערוץ חדש וממותג, הכולל קישורים לכל החנויות בהן שיריך זמינים להורדה בתשלום, קישור לאתר הרשמי, עמוד הפייסבוק שלך וכו'. בערוץ היוטיוב שלך תוכל לפרסם שירים, קליפים, קטעים מהופעות, ראיונות, קטעים מאחורי הקלעים, פניות למעריצים וכל סרטון שעולה בדעתך.
אנו ננהל את הערוץ בשיתוף פעולה מלא איתך, על כל סרטון שתפרסם יופיעו פרסומות עליהן תקבל תשלום בהתאם למספר הצפיות, אותו אנו נגבה עבורך.