צעדים ראשונים בניו מדיה

בעולם בו המדיה הדיגיטלית שולטת בכל תחומי חיינו ואמנים רבים פורצים אל התודעה בזכות נוכחות ברשת – ההפצה בניו מדיה צוברת כוח והופכת לשחקן העיקרי בשוק המוסיקה.

העולם הדיגיטלי מציע אופציות רבות לפרסום תכנים מוסיקליים והגעה לקהלי יעדים שונים דרך פלטפורמות דיגיטליות כגון יוטיוב, חברות הסלולר וחנויות דיגיטל.

ערוץ יוטיוב רשמי הוא הכלי העיקרי של אמן ליצירת קשר עם הקהל שלו, זו בעצם הבמה הוירטואלית באמצעותה הוא משתף את עוקביו בשירים חדשים, קליפים, הופעות ועוד. מלבד העלאת התכנים, ניתן להפיק מהצפיות בסרטונים גם תמלוגים באמצעות הטמעת תוכן שיווקי בערוץ, דבר אשר מעלה את ערכו של יוטיוב עבור האמן ומצריך ניהול נכון ומחושב.

אל הרשתות הסלולריות ניתן להעלות את השירים כהמתנה נעימה וכהורדה ישירה. אל החנויות הדיגיטליות כדוגמת iTunes ,Amazon ו- Spotify ניתן להעלות את השירים להורדה ישירה לסמארטפון או למחשב האישי, כרינגטון ולהשתתף במצעדים בינלאומיים.

סינגולד בע"מ הינה חברת הפצה מהמובילות בישראל הפועלת למעלה מ-5 שנים ונחשבת לחלוצה בתחומה ומתפתחת יחד עם השינויים התכופים המתחוללים בשוק המוסיקה.

בין האמנים אשר מפיצים את המוסיקה שלהם בחברת סינגולד ניתן למצוא את פיטר רוט, מאור אדרי, אליעד, הפרויקט של רביבו, חיים ישראל, גלעד שגב, איתי לוי, עידן יניב ועוד רבים וטובים מכל קשת הז'אנרים במוסיקה הישראלית.

מלבד אמנים מוכרים בעלי רפרטואר רחב של להיטים ומוניטין של שנים, דואגת חברת סינגולד לטפח גם אמנים צעירים הנמצאים בתחילת דרכם ועוד לא בקיאים באפשרויות הרבות אותן מציע התחום הדיגיטלי להפצת מוסיקה.

בנוסף להפצת התוכן בניו מדיה ומתוך מטרה לספק לאמן מעטפת רחבה של שירותים אנו בחברת סינגולד נשמח לספק לכם גם שירותי עיצוב גרפי, עריכת קליפ מילולי, קידום ממומן ועוד.

IMG_20151124_130003